Ogłoszenia duszpasterskie 21.07.2019 - 27.07.2019

21 lipca 2019

21.07.2019 - NIEDZIELA - XVI-a ZWYKŁA.

Bóg zapłać - wszystkim Uczestnikom naszej Parafialnej Pielgrzymki na Jasną Górę.

O godz. 15:00 - Msza św. na Górze Chrobrego.

O godz. 17:30 - zapraszamy na nabożeństwo popołudniowe.

22.07.2019 - Poniedziałek - św. Marii Magdaleny.

Przypada wspomnienie św. Marii Magdaleny. Maria Magdalena była pierwszym świadkiem Zmartwychwstania.

23.07.2019 - Wtorek - św. Brygidy.

Jan Paweł II ogłosił święte: Brygidę Szwedzką, Edytę Stein i Katarzynę Sieneńską współpatronkami Europy. Dołączą one w ten sposób do świętych: Benedykta z Nursji oraz Cyryla i Metodego, którzy już wcześniej, na mocy decyzji Pawła VI i obecnego Ojca Świętego zostali obdarzeni tytułem patronów naszego kontynentu.

O godz. 18:00 - Msza św. od Grupy Modlitewnej św. O. Pio.

24.07.2019 - Środa - św. Kingi.

O godz. 18:00 - Msza św. ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb i NOWENNA.

Po Mszy świętej - spotkanie Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej.

25.07.2019 - Czwartek - św. Jakuba i Krzysztofa.

Czcimy św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa - Patrona kierowców i podróżnych.

Od godz. 8:00 do 10:30 - ADORACJA.

26.07.2019 - Piątek - św. Anny.

Czcimy św. Annę.

O godz. 18:00 - Msza św. od Grupy Medjugorskiej w intencjach Matki Bożej Królowej Pokoju i wszystkich modlących się za kapłanów w Ruchu Margaretka.

27.07.2019 - Sobota.

Od godz. 17:15 - ADORACJA i okazja do spowiedzi.

Ogłoszenia dodatkowe.

W przyszłą niedzielę - o godz. 15:00 na Górze Chrobrego - zapraszamy na uroczystą Mszę św. ku czci św. Anny w intencjach wszystkich Jej Czcicieli, Gości i całej naszej Parafialnej Wspólnoty. Mszę Świętą odprawi i wygłosi kazanie nasz Parafianin - Ks. Piotr Ochoński.

W tym tygodniu - od poniedziałku do soboty - będziemy przeżywali Tydzień Modlitw w intencjach kierowców i wszystkich podróżujących - po każdej z Mszy Świętych będzie okazja do poświęcenia pojazdów. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła będzie okazja do złożenia ofiary do puszki z okazji tego Tygodnia ku czci Św. Krzysztofa - (ten jeden grosz od każdego szczęśliwie przejechanego kilometra) - na zakup pojazdów na misjach.

Zachęcamy do nabywania i czytania katolickiej prasy.

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary.

Dziękujemy także - Bóg zapłać! -za ofiary, które złożymy przy wyjściu z kościoła - Członkom Rady Parafialnej - na pomoc Rodzinie doświadczonej nieszczęściem pożaru domu.

W naszej modlitwie w intencji Parafii chcemy rozważać drugą tajemnicę części Światła: "Pierwszy cud w Kanie Galilejskiej".

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności:

Kunegunda Michalska, lat 94.

Stanisław Rabiec, lat 81.

Józef Piszcz, lat 66.

Kazimierz Śliwiński, lat 86.

Anna Grochola, lat 89.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...