Intencje Mszalne 13.01.2019 - 20.01.2019

13 stycznia 2019

13.01.2019 - NIEDZIELA. ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO.

7:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Elżbiety i Mariana Pasiecznik z okazji 40-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

9:00

W intencji wszystkich RODZIN naszej PARAFII, które przyjęły księdza w czas odwiedzin duszpasterskich - z prośbą o Boże Błogosławieństwo w Nowym Roku.

10:30

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Genowefy z okazji 96-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

2/ Za † Wacławę Dobaczewską - od Sąsiadki -Pani Jaworskiej.

12:00

W intencji Dzieci przyjmujących Chrzest Św., Ich Rodziców i chrzestnych.

17:15

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

Także dla wszystkich przygotowujących się do BIERZMOWANIA wraz z Rodzicami.

18:00

Za † Męża Władysława Rychel, † Izabelę i za †† Rodziców z obu stron, oraz za †† Braci.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za † Męża Andrzeja i za †† Jego Rodziców Anielę i Stefana.

11:30

Za †† Zdzisława Małachowskiego i Tomasza Rakowskiego w 5 roczn. śmierci i za †† z Rodzin Kitajgrodzkich, Brykalskich, Osadczuków i Bodychów.

14.01.2019 - Poniedziałek.

7:30

1/ Za † Norberta Strzewiczek - od Wujka Antoniego z Rodziną z Laskowej.

2/ Za † Henryka Ustianowskiego - od Doroty Ustianowskiej.

3/ Za † Zofię Nabrdalik w 30-ym dniu po śmierci - od Koleżanek Córki.

4/ Za † Męża Stanisława i za †† Rodziców Antoniego, Annę i Leokadię, † Synową Jadwigę, oraz †† Braci Tadeusza i Stanisława i za †† z Rodziny Pietluchów i Szel.

15.01.2019 - Wtorek.

7:30

1/ Za † Henryka Ustianowskiego - od Mariana i Elżbiety Kate.

2/ Za †† Marię, Aleksandra i Grzegorza Pielak.

3/ Za †† Rodziców Wiktora, Antoninę i Bronisławę z Rodziny Korocińskich oraz za † Marię i Karola Sokół.

4/ Od Grupy Szkaplerznej: Do B. Op. z prośbą o łaskę żywej wiary dla całej Parafii.

16.01.2019 - Środa.

7:30

1/ Za dusze w czyśćcu cierpiące.

2/ Za † Włodzimierza Repeckiego.

3/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Marty z okazji 84-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

4/ Ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb. NOWENNA.

17.01.2019 - Czwartek - św. Antoniego Opata. 22-i DZIEŃ JUDAIZMU.

7:30

1/ Za † Zenona Mazurkiewicza w 1 roczn. śmierci.

2/ Za † Brata Józefa.

3/ Za † Henryka Ustianowskiego. - Od Wioletty, Grzegorza i Katarzyny Kołomycew.

4/ Za † Antoninę Nowak. - Od Rodziny Baców.

8:00

ADORACJA do godz. 10:30.

18.01.2019 - Piątek. TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN.

7:30

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie w Rodzinie Kamys.

2/ Za † Norberta Strzewiczek - od Kuzyna Piotra z Rodziną z Laskowej.

3/ Z † Antoninę Nowak - od Rodziny Ptaszków.

4/ W intencji Syna Mariusza z prośbą o łaskę nawrócenia i wiary dla Niego.

19.01.2019 - Sobota - św. Józefa Pelczara.

7:30

1/ Za † Antoninę Nowak - od Syna Kazimierza z Rodziną.

2/ Za †† Michalinę, Bożenę i †† z Rodziny.

3/ Za †† z Rodziny Matusik: Mamę Edytę, Ojca Juliana, Brata Jana i Siostrę Józefę.

18:00

Za †† Rodziców Irenę i Eugeniusza Modzelewskich, † Brata Eugeniusza i za †† Dziadków z obu stron.

20.01.2019 - NIEDZIELA - II-a ZWYKŁA.

7:30

Za † Ludwika Kaczmarczyka.

9:00

10:30

Za †† Rodziców Marię i Franciszka, Siostrę Alfredę, †† Braci i za †† Rodziców z obu stron.

12:00

W intencji DZIECI obchodzących 1 Rocznicę Urodzin i przyjętego Chrztu św. - ( Jakub Krzan, Zuzanna Łukaszów i Karol Ciszczoń) oraz Ich Rodziców i Chrzestnych.

17:00

Nabożeństwo kolędowe zapraszamy wszystkie DZIECI, chcące zagrać czy zaśpiewać Bożemu Dzieciątku i na wspólne kolędowanie.

18:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Andrzeja z okazji 53-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Alicji i Ireneusza z okazji 30-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

11:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Mikołaja Zenderowskiego z okazji 8-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

W modlitwie wiernych: W int. Bartosza Gila z okazji 9-ych Urodzin.