Intencje Mszalne 03.03.2019 - 10.03.2019

3 marca 2019

03.03.2019 - NIEDZIELA - VIII-a ZWYKŁA.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za † Władysława Mazur i Za †† Rodziców z obydwu stron i za †† z Rodziny Gajos.

9:00

W intencji †† i żyjących PARAFIAN.

10:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Wandy Knoblich z okazji 70-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

12:00

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Krystyny i Kazimierza Lewandowskich z okazji 50-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

2/ ZBIOROWA:

Za †† Rodziców Helenę i Franciszka Opiela i za †† Rodziców i Rodzeństwo z obydwu stron.

Za † Genowefę Studzienną, Jej Rodziców i Teścia Leona.

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Syna Sebastiana z okazji 34 Urodzin i Córki Małgorzaty z okazji 24 Urodzin i dla Wnuczki Milenki z okazji 9 Urodzin.

Za † Henryka Słomkiewicza w 30 dniu po śmierci.

Za † Elżbietę Chlipała w 30 dniu po śmierci.

Za † Antoninę Biedroń w 30 dniu po śmierci.

Za † Alinę Glombica w 30 dniu po śmierci.

Za †† Rodziców Marię i Mariana Waszak, oraz † Brata Jerzego Waszak w 30 dniu po śmierci.

Za †† Rodziców Zofię i Bronisława Juszczyk, † Bożenę Rogowską, † Brata Grzegorza, †† Martę i Czesława Kokoszka.

Za †† Helenę i Włodzimierza Mastaj oraz †† Teściów Janinę i Edmunda Perzyńskich, †† Babcie i Dziadków i za †† z Rodziny.

Za † Męża Stanisława Małyk.

Za † Stanisława Kozickiego w 30 dniu po śmierci.

17:30

NABOŻEŃSTWO KOŃCZĄCE CZAS ADORACJI.

18:00

Za †† Rodziców Adolfa i Antoninę i za † Brata Rudolfa.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za †† Rodziców Mikołaja i Marię Malarczyk.

11:30

Za † Jana Wróbla i za †† Rodziców z obu stron i za †† Rodzeństwo.

W modlitwie wiernych: W intencji rocznego dziecka - Natana Pindelskiego, Jego Rodziców i Chrzestnych.

04.03.2019 - Poniedziałek - Święto Św. Kazimierza.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za †† Rodziców Kazimierę i Wacława.

8:00

ADORACJA - 17:30 - Nabożeństwo na zakończenie.

18:00

Za †† Rodziców Adama i Anielę.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za † Kazimierza Haora.

05.03.2019 - Wtorek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Za †† z Rodziny Machniak: Anielę, Andrzeja, Petronelę, Michała, Katarzynę, Władysława i dusze w czyśćcu cierpiące.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Męża Józefa z okazji 70-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

8:00

ADORACJA- 17:30 - Nabożeństwo na zakończenie.

18:00

ZBIOROWA Za †† polecanych wspólnej modlitwie:

Za † Martę Matuszewską w 30 dniu po śmierci.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za†† Dziadków: Mariannę 3 roczn. śmierci i za † Józefa w 40 roczn. śmierci.

06.03.2019 - Środa - POPIELCOWA.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za † Mieczysława Kuriata w 6 roczn. śmierci, † Brata oraz za †† Rodziców z obu stron.

9:00

Za †† Rodziców Bronisławę i Stanisława Skorupa i za †† Rodzeństwo z obu stron.

16:30

Za † Stefana Tataj w 38 roczn. śmierci, za † Joannę Tataj i za †† z Rodzin Tataj i Rosińskich.

18:00

Ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb i NOWENNA.

O Boże błogosławieństwo dla Rekolekcji i Pielgrzymki do Ziemi Świętej...

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za † Felicję Lewtak.

07.03.2019 - Czwartek - I-y miesiąca marca.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:00

Nabożeństwo pierwszoczwartkowe.

7:30

Za †† Katarzynę i Antoniego Kosz i †† Braci Kaspra i Jana.

8:00

ADORACJA do godz. 10:30.

16:30

DROGA KRZYŻOWA DLA WSZYSTKICH DZIECI.

18:00

Za †† Karola i Teresę Landwójtowicz.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za †† Marię i Aleksandra Mackiewicz i za † Teściową Zofię Kącka.

08.03.2019 - Piątek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:00

DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH.

7:30

Za † Wiktora, za †† Rodziców Zofię i Józefa, †† Siostry Marię i Stefanię i za †† z Rodziny.

16:30

DROGA KRZYŻOWA DLA PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO BIERZMOWANIA.

17:30

DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH.

18:00

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Tymoteusza Wantuch z okazji 10-ych Urodzin i dla całej Rodziny. - Od dziadków.

2/ Za † Zdzisława Dudek i o łaskę zdrowia dla Zuzanny.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

DROGA KRZYŻOWA DLA MŁODZIEŻY.

09.03.2019 - Sobota.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Syna Tomasza Wojdyła z okazji kolejnych Urodzin i dla całej Rodziny.

17:15

ADORACJA i okazja do spowiedzi.

18:00

1/ Za † Helenę Delkowską w 1 roczn. śmierci i za † Jej męża Władysława.

2/ Za † Bożenę Kozioł z okazji Imienin - od Koleżanek.

10.03.2019 - NIEDZIELA - I-a WIELKIEGO POSTU.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za † Męża Michała i za †† Rodziców i Rodzeństwo z obu stron.

9:00

Za †† i żyjących PARAFIAN - z prośbą o owocne przeżycie wielkopostnych REKOLEKCJI i o Boże Błog. dla pielgrzymowania do Ziemi Świętej.

10:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Jarosława Kośli z okazji 50-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

12:00

1/ W intencji Dzieci przyjmujących CHRZEST Św., Ich Rodziców i Chrzestnych.

2/ Za †† Rodziców Janinę i Jana, †† Braci Zbigniewa, Czesława i Damiana Landwójtowicz.

17:00

NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI z kazaniem pasyjnym.

18:00

Za † Annę Stychno i † Roberta Tokarczyk w 16 roczn. śmierci i za † Bolesława Stychno.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Marleny z okazji 40-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

11:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Heleny Guzik z okazji 90-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.