Parafia św. Wawrzyńca w Głuchołazach
Głuchołazy

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wawrzyńca

ul. Kościelna 4
48-340 Głuchołazy

Tel.: 77 439 16 01 - Kancelaria
Tel.: 77 439 16 01 - Proboszcz
Tel.: 77 439 52 23 - Wikariusze
Fax: 77 439 16 01

kontakt@parafia-glucholazy.pl

Niedziela, 24 wrzesień 2017 r.
08:35:32

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter!

Otrzymasz z naszego serwisu Parafia św. Wawrzyńca w Głuchołazach najświeższe informacje umieszczane na naszych stronach, wystarczy podać pseudonim i e-mail na który chcesz otrzymywać newsletter.

Osoba zapisana na nasz newsletter, może również dodawać komentarze w naszym serwisie.

Pseudonim:
E-mail:
Przepisz kod:
Kod:

Polityka prywatności

Newsletter

Użytkownik serwisu Parafia św. Wawrzyńca w Głuchołazach zapisując się do systemu Newsletter wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wawrzyńca, ul. Kościelna 4, 48-340 Głuchołazy.

Parafia św. Wawrzyńca w Głuchołazach używa systemu Newsletter do informowania o nowych zasobach umieszczanych w serwisie za pośrednictwem poczty e-mail.

Osoba zapisana na nasz newsletter, może również dodawać komentarze w naszym serwisie, przy dodawaniu komentarza osoba jest zobowiązana wpisać swój e-mail po którym rozpoznawany jest pseudonim i będzie on widoczny nad komentarzem, natomiast e-mail nigdy nie będzie widoczny w komentarzach lub innych zasobach serwisu.

Zapisanie się do bazy Newsletter serwisu Parafia św. Wawrzyńca w Głuchołazach wymaga potwierdzenia, w tym celu do użytkownika wysyłany jest e-mail z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia chęci zapisu do bazy.

Abonament na Newsletter jest ważny 12 miesięcy, miesiąc przed upływem ważności abonamentu jest wysyłana informacja o utracie ważności abonamentu z możliwością przedłużenia na kolejne 12 miesięcy.

Rezygnacja z korzystania Newslettera z serwisu Parafia św. Wawrzyńca w Głuchołazach jest udostępniona w każdej poczcie e-mail, link do rezygnacji jest umieszczony w końcowej części wysłanej poczty e-mail.

Newsletter jest wysyłany automatycznie o stałej porze codziennie, wtedy gdy w serwisie Parafia św. Wawrzyńca w Głuchołazach zostaną umieszczone nowe zasoby, lub zostaną dokonane jakiekolwiek zmiany.

Korzystanie z Newslettera jest bezpłatne.

Wpisanie się do Newslettera oznacza zapoznanie się z naszą polityką prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany niniejszej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

KontaktNapisz do nasNewsletterMapa serwisuPolityka prywatności

Newsletter

Zezwala się kopiować i rozpowszechniać zasoby serwisu Parafii Głuchołazy bez ograniczeń.
Wykonano 2004-2017 PARAFIA GŁUCHOŁAZY