Intencje Mszalne 27.10.2019 - 03.11.2019

27 października 2019

27.10.2019 - NIEDZIELA - XXX-a ZWYKŁA. ROCZNICA POŚWIĘCENIA NASZYCH KOŚCIOŁÓW.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie w Rodzinie Hawryluk.

9:00

W intencji †† i żyjących PARAFIAN i wszystkich DOBRODZIEJÓW naszych świątyń.

10:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. zdrowie i Dary Ducha Św. dla Karoliny z okazji 18-ych Urodzin.

12:00

1/ W intencjach naszej Ojczyzny i Papieża Franciszka za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II - od Jasn Rodziny Róż.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Zofii i Włodzimierza Jurek z okazji 50-ej Roczn. Ślubu i dla całej Rodziny.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE - dla RODZIN.

18:00

Za † Bronisławę w 5 roczn. śmierci i za †† Włodzimierza, Janinę, Walentego, Danutę i Męża Witolda.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za †† Rodziców Marię i Mieczysława Działabij i za †† z Rodziny.

11:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Franciszki i Stanisława z okazji 40-ej Roczn. Ślubu i dla całej Rodziny.

28.10.2019 - Poniedziałek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

W intencji Ks. Tadeusza Piaskowskiego - Salezjanina z Lądu nad Wartą.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE - klasy pierwsze i drugie.

18:00

W intencji Pani Ani Korneckiej.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za † Mariana Pyrka - od Szwagra Władysława z Rodziną.

29.10.2019 - Wtorek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Jadwigi Fastnacht z okazji 80-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

2/ Za † Męża Tadeusza i za †† Rodziców z obu stron, † Siostrę Genowefę i Zięcia Andrzeja.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE - klasy trzecie.

18:00

Za † Michała Zamojskiego w kolejną roczn. śmierci.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za † Adrianę Kawka w 2 roczn. śmierci.

30.10.2019 - Środa.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Za †† Marię i Michała Kruk.

2/ Za † Mariana Pyrka - od Syna Janusza z Rodziną.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE - klasy czwarte i piąte.

18:00

1/ Ku czci MB NP. w intencji naszych podziękowań i próśb.

- W int. Szymona Kowala z okazji 9-ych Urodzin i całej Rodziny.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za † Mariana Pyrka - od Brata Jana z Rodziną.

31.10.2019 - Czwartek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za †† Przyjaciół i Znajomych, † Józefę Sabat, Władysławę Mestian, Marię Kunin i Ludmiłę Bielecką.

8:00

Do godz: 10:30 - ADORACJA.

16:45

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

17:00

W KOŚCIELE GIMNAZJALNYM spotkanie uczestników MARSZU ŚWIĘTYCH i

PROCESJA DO KOŚCIOŁA PARAFIALNEGO - ul. Korfantego i wokół Rynku.

18:00

1/ Z godz. 16:30: Za †† Helenę i Stanisława Szczęśniak i za †† Rodziców z obu stron.

2/ Za † Zdzisława Wróbel w 2 roczn. śmierci oraz za †† z Rodziny Wróblów i Steców.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Karoliny i Rafała z okazji Roczn. Ślubu i dla całej Rodziny.

01.11.2019 - Piątek - UROCZ. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

PIERWSZOPIĄTKOWA i PIERWSZOSOBOTNIA.

9:00

Za † Zbigniewa Pliszkę.

10:30

Za †† Rodziców Martę i Józefa i za † Ciocię Helę i †† Rodziców z obu stron.

12:00

PROCESJA NA CMENTARZ przy śpiewie Litanii do Wszystkich Świętych.

1/ Za †† Domicelę, Michalinę, Kazimierę, Bożenę, Bronisławę, Michała, Jana, Feliksa, Mieczysława i Adama.

2/ Za †† Bronisławę i Stanisława Smok w 19 roczn. śmierci.

3/ Za † Anetę Broda i za †† Dziadków z obu stron.

17:15

Różaniec za †† polecanych w wypominkach.

18:00

Za †† polecanych w wypominkach.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za †† z Rodziny Rejowski i Hulboj.* NABOŻEŃSTWO NA CMENTARZU DLA MŁODZIEŻY.

19:00

NABOŻEŃSTWO NA CMENTARZU DLA MŁODZIEŻY.

02.11.2019 - Sobota - DZIEŃ ZADUSZNY.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:00

NABOŻEŃSTWO PIERWSZOSOBOTNIE.

7:30

Za † Męża Kazimierza, †† Rodziców z obu stron i za †† Dziadków, Braci, Sąsiadów i za †† z Rodziny.

8:30

Za †† z Rodziny Tokarczyk, Grzyb i Stychno.

15:00

NA CMENTARZU - ZA †† Z OSTATNIEGO ROKU.

17:15

Różaniec za †† polecanych w wypominkach.

18:00

Za †† polecanych w wypominkach.

03.11.2019 - NIEDZIELA

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

W intencji Członkiń Róż Różańcowych, wszystkich zmarłych związanych z Żywym Różańcem w naszej Parafii, oraz Księży i Sióstr związanych z Parafią oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

9:00

Za †† Annę i Mieczysława Grochola i †† z Rodziny Tybin i Grochola.

10:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Małgorzaty i Sebastiana z okazji 20-ej Roczn. Ślubu i dla całej Rodziny

12:00

ZBIOROWA:

Za † Genowefę Studzienną, Jej Rodziców i Teścia Leona.

Za † Marka Kuś, †† Marię i Stefana Kuś, Marię i Michała Bołaj i † dr Grzegorza.

Za †† Jana Weronikę Bajor i † Mieczysława Fugiel.

Za † Józefę Bomba - od Renaty i Piotra z Andrychowa.

Za † Tatę Michała Kalbrun w 6 roczn. i za † Mamę i †† z Rodziny.

Za † Stanisława Pietlucha w 1 roczn., †† Jadwigę, Julię, Józefa i Tadeusza Pietluch, †† Annę, Jadwigę, Leokadię, Antoniego, Stanisława Staciwa, †† Franciszka i Franciszkę Sziel.

Za †† Rodziców, Braci, Bratowe i Dziadków.

Za † Ewę Dołbizno.

Za † Antoninę Kociołek w 10 roczn. i za † Ojca Tadeusza i Brata Jana.

Za † Nelidę Podgórską w 30 dniu po śmierci.

Za † Bronisława Saweczka w 30 dniu po śmierci.

Za † Marię Botor w 30 dniu po śmierci.

Za † Eugeniusza Kochanowskiego w 30 dniu po śmierci.

Za † Tatę Ignacego w 20 roczn. śmierci i za † Mamę Józefę.

Za † Syna Piotra Gęgotek w 7 roczn. śmierci.

Za †† Wiesławę Klimczak i za †† z Rodziny Klimczaków.

Za † Mirosława Hajduk w 30 dniu po śmierci, oraz za †† Marię i Jana Gawlik i † Marcinka Hajduk.

Za † Stefana Pawlik.

Za †† Mieszkańców z ul. Norwida 9: Adama Milc, Mirosława Bartula, Bartłomieja Głowackiego, Stanisława Małyk, Sandrę Bukowiec, Bogdana Debrzak, Ryszarda Owsionka, Izabelę Debrzak, Elżbietę i Józefa Chlipała - od Sąsiadów.

17:15

Różaniec za †† polecanych w wypominkach.

18:00

Za †† polecanych w wypominkach.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. zdrowie dla Michała z okazji 30-ych Urodzin, oraz dla Braci i Rodziców.

11:30

Za † Józefa Machate w 10 roczn. śmierci i za †† Rodziców i †† Braci.

W modlitwie wiernych: W int. rocznego Dziecka Kamila Herchel. I Jego Rodziców i Chrzestnych.