Intencje Mszalne 20.01.2019 - 27.01.2019

20 stycznia 2019

20.01.2019 - NIEDZIELA - II-a ZWYKŁA.

7:30

Za † Ludwika Kaczmarczyka.

9:00

W intencji wszystkich RODZIN naszej PARAFII, które przyjęły księdza w czas odwiedzin duszpasterskich - z prośbą o Boże Błogosławieństwo w Nowym Roku.

10:30

Za †† Rodziców Marię i Franciszka, Siostrę Alfredę, †† Braci i za †† Rodziców z obu stron.

12:00

W intencji DZIECI obchodzących 1 Rocznicę Urodzin i przyjętego Chrztu św. - ( Jakub Krzan, Zuzanna Łukaszów i Karol Ciszczoń) oraz Ich Rodziców i Chrzestnych.

17:00

Nabożeństwo kolędowe zapraszamy wszystkie DZIECI, chcące zagrać czy zaśpiewać Bożemu Dzieciątku i na wspólne kolędowanie.

18:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Andrzeja z okazji 53-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

10:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Alicji i Ireneusza z okazji 30-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

11:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Mikołaja Zenderowskiego z okazji 8-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

W modlitwie wiernych: W int. Bartosza Gila z okazji 9-ych Urodzin.

21.01.2019 - Poniedziałek - Św. Agnieszki. - DZIEŃ BABCI.

7:30

Za †† Braci: Stanisława, Jana, Władysława, Ludwika, Józefa i za †† Siostry: Albinę, Anielę, Helenę, Walerię i Józefę.

18:00

1/ W intencji †† i żyjących Członków KIK przy naszej Parafii.

2/ Za † Ks. Zbigniewa Wąsiniaka - od Pani Eleonory.

19:00

W intencji BABĆ i DZIADKÓW naszej Parafii.

22.01.2019 - Wtorek - DZIEŃ DZIADKA. Oddajemy cześć Relikwiom św. Jana Pawła II.

7:30

1/ O Boże Błog. i zdrowie dla Babć i Dziadków i za †† Dziadków i Babcie - od Wnuków i Prawnuków.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Joanny Wojdyła z okazji Urodzin i dla całej Rodziny.

18:00

Za † Józefa Drużbickiego w 1 roczn. śmierci.

19:00

Za † Martę i za †† z Rodziny.

23.01.2019 - Środa.

7:30

1/ Za † Antoninę Nowak - od Wnuczki Natalii z Rodziną z Sachowic.

2/ Za † Mariannę Strzelecką.

Ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb. NOWENNA

- Od Grupy Modlitewnej Św. O. Pio: Z podziękowaniem za łaski otrzymane w minionym roku i z prośbą o Błog. Bożej Dzieciny w obecnym roku.

19:00

Za † Żonę Eugenię Śliwińską, † Siostrę Halinę Śliwińską i za † Wnuczka.

24.01.2019 - Czwartek - Św. Franciszka Salezego.

7:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Córki Lucyny z okazji Urodzin i dla całej Rodziny.

8:00

ADORACJA o godz. 10:30.

16:30

DLA WSZYSTKICH DZIECI: Za † Stanisława Adamika i za † Stanisława Burtana.

18:00

Za † Zdzisława Juziuka w 20 roczn. śmierci.

W modlitwie wiernych: Za † Grażynę Holler w 1 roczn. śmierci.

19:00

W intencji CHORYCH naszej PARAFII.

25.01.2019 - Piątek - Św. Nawrócenia Św. Pawła Apostoła.

7:30

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., zdrowie i opiekę M.B. dla Syna Pawła z okazji Urodzin i Imienin i dla całej Rodziny.

2/ Za † Stanisława Sokołowskiego w 35 roczn. śmierci i za †† Rodziców z obu stron.

18:00

Za †† Krystynę i Stanisława Dziubczyk.

19:00

W INTENCJI MŁODZIEŻY NASZEJ PARAFII - z okazji ŚWIATOWYCH DNI MŁODYCH w Panamie.

26.01.2019 - Sobota - Św. Tymoteusza i Tytusa. DZIEŃ ISLAMU.

7:30

1/ Od Wspólnoty Medjugorskiej: W intencjach M.B. Królowej Pokoju i wszystkich Parafian modlących się za kapłanów w Ruchu "Margaretka".

2/ Za † Józefa Dyrlaga w 3 roczn. śmierci.

17:15

ADORACJA i okazja do spowiedzi.

18:00

1/ W int. Dzieci przyjmujących Chrzest Św., Ich Rodziców i Chrzestnych.

2/ Za † Brata Jerzego w 30 dniu po śmierci i za †† Rodziców z obu stron.

27.01.2019 - NIEDZIELA - III-a ZWYKŁA.

7:30

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Marianny Kuriaty z okazji kolejnej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

2/ W intencjach Członkiń i Członków Róż Różańcowych w naszej Parafii, oraz Księży i Sióstr związanych z naszą Parafią i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

9:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. Boże dla Pracowników i Ich Rodzin - Zakładu Krawieckiego BAMA.

10:30

Za † Józefa Adamczyka i za †† z Rodziny Adamczyk, Morawiec i Drabiec.

12:00

W intencjach Ojca Św. Franciszka i naszej Ojczyzny za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II. - od Jasn. Rodziny Różańcowej.

17:30

Nabożeństwo niedzielne.

18:00

Za †† Rodziców Adelajdę i Stefana Dzbanuszek i Rodzeństwo Urszulę i Jerzego.

10:00

Za † Janinę Gradkowską w 1 roczn. śmierci i za † Janusza Gradkowskiego.

11:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie w Rodzinie.