Pielgrzymka do Ziemi Świętej - dzień 1

15 marca 2019

Dzień 1: Wylot z Polski do Izraela, Jaffa, Cezarea Nadmorska, Hajfa, Góra Karmel

Zbiórka na lotnisku we Wrocławiu na dwie godziny przed planowanym odlotem. Odprawa biletowo - bagażowa. Wylot do Tel Awiwu o godzinie 5.35 rano. Przylot do Izraela o godzinie 10.25. Przejazd do Tel Awiwu do Jaffy spacer po urokliwych uliczkach Dzielnicy Artystów, nawiedzenie kościoła św. Pawła. Przejazd do Cezarei Nadmorskiej (przejazd obok stanowiska archeologicznego, ukazującego stolicę rzymskiej Palestyny). Krótki postój nad Morzem Śródziemnym przy pozostałościach rzymskiego akweduktu. Następnie przejazd do Hajfy, trzeciego co do wielkości miastem w Izraelu, położonego na stokach Góry Karmel. Dalej kościół - Stella Maris - z grotą Eliasza (wedle tradycji miejsca zamieszkania proroka). Następnie udamy się do hotelu w Nazarecie. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.