Ogłoszenia duszpasterskie 03.02.2019 - 09.02.2019

3 lutego 2019

03.02.2019 - NIEDZIELA - IV-a ZWYKŁA.

Dzisiaj - z racji wspomnienia św. Błażeja będziemy mogli przyjąć tradycyjne błogosławieństwo mające na celu zachowanie nas od chorób gardła i innych niebezpieczeństw za przyczyną Św. Błażeja, po każdej Mszy Świętej i podczas nabożeństwa popołudniowego.

O godz. 17:15 - zmiana tajemnic różańcowych.

O godz. 17:30 - zapraszamy na nabożeństwo popołudniowe.

W tym tygodniu będziemy przeżywali drugi tydzień zimowych ferii.

Porządek Mszy świętych i naszej kancelarii tak jak w minionym tygodniu.

05.02.2019 - Wtorek - Św. Agaty.

Czcimy św. Agatę. Po mszach Świętych - ku czci św. Agaty - będą święcone chleb i woda.

Od godz. 8:00 - sprzątanie dekoracji świątecznych. Gorąco prosimy o chętnych ku pomocy w tej pracy.

O godz. 18:00 - Msza Św. zbiorowa za naszych zmarłych polecanych wspólnej modlitwie.

06.02.2019 - Środa - Św. Pawła Miki i Towarzyszy.

O godz. 18:00 - Msza św. ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb i NOWENNA.

07.02.2019 - Czwartek - I-y miesiąca lutego.

W czwartek - pierwszy miesiąca lutego o godz.: 7:00 - Nabożeństwo pierwszoczwartkowe.

Od godz. 8:00 do 10:30 - ADORACJA.

09.02.2019 - Sobota.

Od godz. 17:15 - ADORACJA i okazja do spowiedzi.

Ogłoszenia dodatkowe.

W przyszłą niedzielę - o godz. 9:00 - Msza Św. w intencji zmarłych i żyjących Sybiraków. Po Mszy św. spotkanie w Sali na plebani.

O godz. 12:00 - Msza św. w intencji Firmy Schattdecor, Jej Pracowników i Ich Rodzin z prośbą o Boże Błog. w Nowym Roku.

Zachęcamy do nabywania i czytania katolickiej prasy. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego znajdziemy obrazek z modlitwą - "Rodziców za dzieci".

W zakrystii możemy nabyć "Mały Gość Niedzielny" ,inne pisma oraz książeczkę "Modlitewnik dla CHORYCH" w cenie 5 zł.

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby Seminarium i innych instytucji diecezjalnych.

W przyszłą niedzielę - ofiary, które złożymy będą na potrzeby naszej Parafii.

W naszej modlitwie w intencji naszej Parafii - chcemy rozważać czwartą tajemnicę części chwalebnej "Wniebowzięcie NMP".

Ciągle jeszcze istnieje możliwość dołączenia do Grupy Pielgrzymów do Ziemi Świętej.

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności:

Henryk Słomkiewicz, lat 70.

Krzysztof Szybik, lat 36.

Jerzy Waszak, lat 64.

oraz Michał Cuber z Głogówka, który wykonywał witraże w oknach naszej świątyni, lat 72.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...