Ks. mgr-lic. Jarosław Karpa

25 sierpnia 2010

Ks. mgr-lic. Jarosław Karpa

Data święceń: 2005-05-14

Pełnione funkcje:

2010-08-24 - nadal - wikariusz - Głuchołazy, św. Wawrzyńca

2005-08-19 - 2009-08-24 - wikariusz - Prudnik, Miłosierdzia Bożego

2009-08-24 - 2010-08-24 - wikariusz - Nysa, św. Apostołów Piotra i Pawła