Intencje Mszalne 25.08.2019 - 01.09.2019

25 sierpnia 2019

25.08.2019 - NIEDZIELA - XXI-a ZWYKŁA.

7:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. w kapłańskiej pracy i zdrowie dla Ks. Tomasza z okazji Urodzin - Od Koła Przyjaciół Radia Maryja.

9:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Teresy i Henryka z okazji 45-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

10:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Sylwii i Wojciecha z okazji 20-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

W modlitwie wiernych: Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Krzysztofa z okazji 50-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

12:00

W intencjach O. Świętego Franciszka i naszej Ojczyzny - za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II - od Jasn. Rodziny Róż.

17:30

Nabożeństwo popołudniowe.

18:00

Za † Genowefę Orzeł w 1 roczn. śmierci i za † Romana.

Kościół św. Anny - Góra Chrobrego

15:00

Za †† Zdzisławę i Arkadiusza Kowalczyk.

26.08.2019 - Poniedziałek - UROCZ. NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ.

7:30

Za † Józefa Mastaj w 18 roczn. śmierci i za †† z Rodziny z obu stron.

9:00

Za † Petronelę Kantorowicz i za † Czesławę Piotrowską.

18:00

Od Wspólnoty Medjugorskiej: W intencjach Matki Bożej Królowej Pokoju i wszystkich modlących się za kapłanów w Ruchu Margaretka.

27.08.2019 - Wtorek - Św. Moniki.

7:30

1/ Za † Męża Witolda w 2 roczn. śmierci oraz z †† Janinę i Walentego, Danutę, Bronisławę i Włodzimierza.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Stefani Haor z okazji Urodzin i dla całej Rodziny.

18:00

28.08.2019 - Środa - Św. Augustyna.

7:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Bogdana z okazji kolejnych Urodzin.

18:00

Ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb i NOWENNA.

29.08.2019 - Czwartek - Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela. X-a Rocznica Konsekracji Ks. Biskupa Andrzeja Czai.

7:30

Za † Męża Augustyna, †† Rodziców z obu stron, oraz za † drugą Mamę Zofię, Siostrę Barbarę, †† Braci Bolesława i Kazimierza, Bratową, † Przyjaciółkę Zdzisławę i † Szwagierkę Elżbietę.

8:15

ADORACJA do godz. 10:30.

18:00

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Anety i Lucjana.

2/ Za † Bożenę Kozioł w 5 roczn. śm ierci.

30.08.2019 - Piątek.

7:30

1/ Za †† Ryszarda, Jana i Annę.

2/ Za † Alfonsa Szczeblowskiego - od Rodziny Suchorabskich.

18:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Bronisławy i Arkadiusza z okazji 50-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

31.08.2019 - Sobota.

7:30

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Marii i Bronisława Kuziel z okazji 60-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

2/ Za † Stanisława Borkowskiego w 23 roczn. śmierci i za †† Rodziców i Rodzeństwo.

17:15

ADORACJA i okazja do spowiedzi.

18:00

W intencji DZIECI przyjmujących Chrzest Św., Ich Rodziców i Chrzestnych.

W modlitwie wiernych: W int. Amelii Baranowskiej w 1 Roczn. Urodzin i Chrztu, oraz Jej Rodziców i Chrzestnych.

01.09.2019 - NIEDZIELA - XXII-a ZWYKŁA.

7:30

W intencjach Członkiń i Członków Róż Różańcowych z naszej Parafii i Ich Rodzin, oraz Księzy i Sióstr związanych z naszą Parafią i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

9:00

W intencji †† i żyjących Parafian.

10:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., Dary Ducha Św. i zdrowie dla Mateusza z okazji 18-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

12:00

ZBIOROWA:

Za † Jadwigę Ziemba - w 30 dniu po śmierci.

Za † Annę Rogalską - w 30 dniu po śmierci.

Za † Brata Tadeusza Gronowskiego - w 30 dniu po śmierci.

Za † Romana Rudnickiego - w 30 dniu po śmierci.

Za † Józefa Kondratowicza - w 30 dniu po śmierci.

Za † Marię Dattę w 5 r. śmierci.

Za † Marka Kuś, †† Marię i Stefana Kuś, †† Marię i Michała Bałaj i za † doktora Grzegorza.

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. dla Syna Szymona z okazji 25-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

17:30

Nabożeństwo popołudniowe.

18:00

Za † Ryszarda Czarnieckiego w 1 roczn. śmierci.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za †† Rodziców Annę i Stefana Bukowiec i za † Brata Stanisława.

11:30

Za † Marię Gawlik w 25 roczn. śmierci i za † Jana Gawlik.

W modlitwie wiernych: Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Jana Fugiel z okazji 60-ych Urodzin i dla całej Rodziny.