Los Polski wisi na włosku - Maciej Bodasiński (13 X 2018 r.)

12 listopada 2018

"Nawet nie wiecie ilu ludzi ginie na wieki w Polsce. Nawet nie wiecie ilu młodych ludzi ginie na zawsze. Musimy walczyć o Polskę. Los Polski wisi na włosku" powiedział do mnie o. Enrique. My żyjemy w takim poczuciu radości z tego, że s. Faustyna usłyszała zdanie, że "z tego kraju wyjdzie iskra", ale tak jak zawsze, każda obietnica nieba jest warunkowa - mówił Maciej Bodasiński podczas VI Pielgrzymki Żywego Różańca Diecezji Warszawsko - Praskiej 13 października pod hasłem "Przed Twe ołtarze zanosim błaganie. Ojczyznę wolną pobłogosław Panie" w bazylice Najświętszego Serca Jezusowego odbyła się VI Pielgrzymka Żywego Różańca Diecezji Warszawsko - Praskiej. W wydarzeniu wzięło udział ponad 2 tys. osób. Mszy Świętej przewodniczył kustosz sanktuarium ks. prałat Edmund Modzelewski, a homilię wygłosił ks. Krzysztof Bielawny.