Intencje Mszalne 21.04.2019 - 28.04.2019

21 kwietnia 2019

21.04.2019 - NIEDZIELA - ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - WIELKANOC.

6:00

UROCZYSTA PROCESJA REZUREKCYJNA z kościoła Gimnazjalnego i Msza św. o ZMARTWYCHWSTANIU PANA JEZUSA.

1/ W intencji †† i żyjących PARAFIAN, naszych Gości i Dobrodziejów.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Kazimiery z okazji Urodzin.

3/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Izabeli i Edwarda Zych z okazji 30-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny - intencja od Mamy.

9:00

Za †† Rodziców Annę i Andrzeja.

10:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Ewy i Mieczysława z okazji 25-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

12:00

W intencji Dzieci przyjmujących Chrzest Św. i Rocznicowych (Marcin Ilnicki i Zuzanna Boguska) oraz Ich Rodziców i Chrzestnych.

17:30

NIESZPORY WIELKANOCNE i NOWENNA

18:00

Za †† Kazimierę i Wacława Pycyk.

10:00

Za †† Rodziców Annę i Karola Grubiak i za †† Dziadków z obu stron.

11:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Emilki Rogalskiej z okazji 10-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

22.04.2019 - Poniedziałek.

7:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Haliny i Mieczysława z okazji 63-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

9:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Ali i Henryka z okazji 25-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

10:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Kacpra Michałek z okazji 20-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

12:00

Za † Zdzisława Kolczarek w 1 roczn. śmierci.

18:00

Za † Anetę Broda. - NOWENNA.

10:00

Za †† Zdzisława, Mariannę i Edwarda Wyrodek, oraz za †† Władysława, Stefanię i Józefa Sobkowicz.

11:30

W intencji Bartosza Żak, Jego Rodziców i Babci Marysi.

W modlitwie wiernych: W intencji Rocznego Dziecka Sebastiana Łojko i całej Rodziny.

23.04.2019 - Wtorek.

7:30

Za † Bożenę Strzyż w rocznicę Urodzin i za †† Rodziców Elżbietę i Krzysztofa Skokuń.

18:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i opiekę M.B. dla Estery z okazji 16-ych Urodzin i dla całej Rodziny. NOWENNA.

24.04.2019 - Środa.

7:30

1/ Za † Ojca Michała Kuliczkowskiego w 37 roczn. śmierci.

2/ O Boże Błog. dla Syna Marcina.

18:00

1/ Ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb i NOWENNA.

- Od Grupy Modlitewnej Św. O. Pio: O powołania kapłańskie i zakonne.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., opiekę MB i zdrowie dla Heleny Klepacz z okazji 80-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

25.04.2019 - Czwartek.

7:30

Za †† Janinę i Ryszarda Listwan.

8:00

ADORACJA do godz. 10:30

16:30

DLA WSZYSTKICH DZIECI: Za †† Syna Bogusława, Męża Stanisława, †† Rodziców, Brata, Bratową i Dariusza.

18:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i opiekę M.B. dla Magdaleny z okazji Urodzin i Imienin i dla całej Rodziny. NOWENNA

19:00

Za †† Rodziców Kazimierza i Honoratę Zasępa.

26.04.2019 - Piątek.

7:30

Za † Andrzeja Żurek - od Agaty i Jana Gliniany z Rodziną.

18:00

1/ Od Wspólnoty Medjugorskiej: W intencjach Matki Bożej Królowej Pokoju i wszystkich modlących się za kapłanów w Ruchu Margaretka.

2/ Za † Ks. Arkadiusza Nogielskiego z okazji 1 rocznicy śmierci i za † Ks. Wiktora Krawczyka - Intencja od Pani Jolanty.

19:00

DLA MŁODZIEŻY: Za † Męża Jerzego oraz za †† Rodziców z obu stron.

27.04.2019 - Sobota.

7:30

1/ Za † Jarosława Wantuch.

2/ Za † Ferdynanda Lenickiego w kolejną rocznicę śmierci.

17:15

ADORACJA i okazja do spowiedzi.

18:00

1/ W intencji DZIECI przyjmujących Chrzest Św., Ich Rodziców i Chrzestnych.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i Dary Ducha Św. dla Michała Szczotka z okazji 18-ych Urodzin i dla całej Rodziny. NOWENNA.

28.04.2019 - NIEDZIELA - BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.

7:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo w kapłańskim posługiwaniu dla Ks. Proboszcza z okazji 45-ej Rocznicy przyjęcia kapłańskich Święceń. (Od Koła Przyjaciół Radia Maryja, Róż Różańcowych i Rady Parafialnej.)

9:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Anny i Tadeusza Szlachta z okazji 45-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

10:30

Za † Władysława Delkowskiego w kolejną rocznicę śmierci i za † Żonę Helenę.

12:00

1/ W intencjach Ojca Św. Franciszka i naszej Ojczyzny za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II - od Jasn. Rodziny Róż.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Aleksandry i Wiesława Topaczewskich z okazji 20-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

15:00

KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

18:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Elżbiety i Jana z okazji 40-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

10:00

Za †† Rodziców Andrzeja i Jolantę oraz za † Brata Jana Dragosz.

11:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Barbary i Zdzisława z okazji 40-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.