Ks. mgr Tomasz Wieliczko

24 sierpnia 2016

Ks. mgr Tomasz Wieliczko

Data święceń: 2013-05-18

Pełnione funkcje:

2016-08-24 - nadal - wikariusz - Głuchołazy, św. Wawrzyńca

2013-08-28 - 2016-08-24 - wikariusz - Ujazd, św. Andrzeja Apostoła