Wikariusze Diecezjalni od 1996

2 lutego 1996

Wikariusze Diecezjalni pracujący w Parafii Głuchołazy od 1996 r.

Ks. Ireneusz Kotliński - od 1996.08.01 do 2002.08.19

Ks. Roman Dyjur - od 1996.08.05 do 2001.08.16

Ks. Zygfryd Waskin - od 1996.08.22 do 2002.08.19

Ks. Arkadiusz Nogielski - od 1996.08.22 do 2000.08.16

Ks. Piotr Goliński - od 1998.08.18 do 2000.08.16

Ks. Damian Jurczak - od 2000.08.16 do 2005.08.19

Ks. Michał Pieńkowski - od 2000.08.16 do 2005.08.19

Ks. Rafał Rusin - od 2001.08.16 do 2003.08.19

Ks. Sławomir Tokarek - od 2002.08.19 do 2004.08.19

Ks. Jerzy Pawlik - od 2002.08.19 do 2006.11.28

Ks. Zbigniew Siemionow - od 2003.08.19 do 2006.08.16

Ks. Paweł Felsztyński - od 2004.08.19 do 2005.08.19

Ks. Zygmunt Piontek - od 2005.08.19 do 2006.08.16

Ks. Dariusz Kużawa - od 2005.08.19 do 2008.08.25

Ks. Piotr Bałos - od 2005.08.19 do 2011.08.24

Ks. Janusz Rył - od 2006.08.16 do 2007.02.10

Ks. Ryszard Kościelny - od 2006.08.16 do 2009.03.28

Ks. Krzysztof Maciejak - od 2006.11.20 do 2007.02.10

Ks. Adam Welthe - od 2007.02.10 do 2010.06.28

Ks. Jarosław Krzewicki - od 2007.08.23 do 2008.08.23

Ks. Sylwester Pruski - od 2008.08.25 do 2009.08.24

Ks. Krzysztof Wójtowicz - od 2009.08.24 do 2010.02.08

Ks. Grzegorz P - odburaczyński - od 2009.08.24 do 2013.08.28

Ks. Jarosław Karpa - od 2010.08.24 do 2018.08.23

Ks. Wiesław Mróz - od 2011.08.24 do 2013.08.28

Ks. Rafał Kiełek - od 2013.08.28 do 2014.01.25

Ks. Adam Łotocki - od 2013.08.28 do 2014.08.27

Ks. Artur Juzwa - od 2014.02.20 do 2016.08.24

Ks. Mariusz Gawłowski - od 2014.08.27 do 2017.08.24

Ks. Tomasz Wieliczko - od 2016.08.24 do nadal

Ks. Michał Kaczówka - od 2017.08.24 do nadal

Ks. Marcin Pilch - od 2018.08.23 do nadal