Intencje Mszalne 08.09.2019 - 15.09.2019

8 września 2019

08.09.2019 - NIEDZIELA - XXIII-a ZWYKŁA.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za †† Rodziców Stefanię i Marcelego, † Brata Piotra, oraz za †† Rodziców Stanisławę i Antoniego i za †† Teklę, Piotra, Janusza i Andrzeja.

9:00

Za † Męża Bronisława w 24 roczn. śmierci, †† Rodziców Ewę i Józefa i za †† Rodzeństwo i †† z Rodziny.

10:30

Za † Męża Andrzeja z okazji Urodzin i za † Tatę Czesława.

12:00

1/ W intencji Dzieci przyjmujących Chrzest Św., Ich Rodziców i Chrzestnych.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Moniki i Krzysztofa z okazji 15-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

17:30

NABOŻEŃSTWO POPOŁUDNIOWE.

18:00

Za † Męża Jana w 12 roczn. śmierci, za †† Rodziców z obu stron i †† Rodzeństwo.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Dla Młodzieży: Za †† Janinę i Jana i †† z Rodziny.

11:30

Dla DZIECI przedszkolnych z Rodzicami: Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Anny i Sławomira z okazji 20-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

09.09.2019 - Poniedziałek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za † Mamę Katarzynę Lipińską w 16 roczn. śmierci.

16:30

KAPLICA ZA TORAMI:

W intencjach †† i żyjących PARAFIAN i o Boże Błogosławieństwo dla nowych siewów.

18:00

Za †† Wiktorię i Kazimierza Pogorzelskich, † Bratową Elżbietę i †† Braci Stanisława i Jerzego.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za †† Siostrę Mariannę, Jej Syna Zbigniewa, Męża Jana i za †† Rodziców z obydwu stron.

10.09.2019 - Wtorek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Za † Bronisławę Borkowską w roczn. śmierci.

2/ Za † Alfonsa Szczeblowskiego - od Marii i Natalego.

18:00

Za † Andrzeja Hallas w 6 roczn. śmierci.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Agnieszki, Iwony, Michała i Dariusza.

11.09.2019 - Środa.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Za †† Mariannę i Józefa Nowakowskich.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Rodziny Paradziej.

18:00

Ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb. NOWENNA.

O łaskę zdrowia w pewnej intencji i B. Błog. w Rodzinie.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za †† Genowefę Studzienną, Jej Rodziców i † Teścia Leona.

12.09.2019 - Czwartek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za †† Rodziców Michała i Halinę Tereszczenko i †† Dziadków Franciszka i Krystynę Emanuel oraz za †† Wiktora i Annę Tereszczenko.

8:00

ADORACJA do godz. 10:30.

16:30

SZKOLNA: Dzieci klas czwartych... Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla Mateusza Winiarskiego z okazji 11-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

18:00

Za † Męża Stanisława Fryga w 3 roczn. śmierci.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za † Czesława Jarosza, † Żonę Zofię, i za †† Rodziców (Od Andrzeja z Rodziną).

13.09.2019 - Piątek, św. Jana Chryzostoma.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Urszuli i Doroty.

17:15

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

18:00

Za †Władysława Wójtowicz w 31 roczn. śmierci i za † Janinę w 30 roczn. śmierci i za † Brata Edwarda i † Bratanka Bogdana.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

DLA MŁODZIEŻY: Za † Teresę Frysztak w 1 roczn. śmierci.

14.09.2019 - Sobota. ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za † Alfonsa Szczeblowskiego - od Ludwika i Lidii.

14:00

NASZA KALWARIA - NABOŻEŃSTWO DROGI KRZYŻOWEJ i stanięcie pod KRZYŻEM wraz z całą Katolicką Polską.

17:15

ADORACJA i okazja do spowiedzi.

18:00

1/ Za † Kazimierza Kaspryk w 20 roczn. śmierci.

2/ Za †† Irenę i Mieczysława Piaścińskich oraz za †† z Rodziny.

15.09.2019 - NIEDZIELA - XXIV-a ZWYKŁA.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za † Mamę, Żonę i Babcię Alinę Glombica.

9:00

W intencji zmarłych i żyjących Sybiraków.

10:30

Za †† Marię, Franciszka, Eugenię i Czesława Przedwojewskich i za † Henryka Sobczak.

12:00

W intencji DZIECI obchodzących pierwszą Roczn. Urodzin i Chrztu św.: Zuzanna Studzińska i Katarzyna Piętoń, oraz Ich Rodziców i Chrzestnych.

17:30

Nabożeństwo niedzielne.

18:00

Od Grupy Szkaplerznej:

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za † Brata Antoniego Działabij i za †† z Rodziny.

11:30

Za †† Rodziców Michalinę, Stefana, Genowefę i Piotra i za † Brata Józefa.