Parafia św. Wawrzyńca w Głuchołazach
Głuchołazy

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wawrzyńca

ul. Kościelna 4
48-340 Głuchołazy

Tel.: 77 439 16 01 - Kancelaria
Tel.: 77 439 16 01 - Proboszcz
Tel.: 77 439 52 23 - Wikariusze
Fax: 77 439 16 01

Sobota, 16 grudzień 2017 r.
23:25:17

Przygotowania do Bierzmowania - klasy 7

Sobota, 30 września 2017

Dom Katechetyczny

Poniedziałek - ks. Tomasz Wieliczko --- 3 tydzień godz. 17:00

PSP 1 klasa 7a

1 Adamczyk Natalia

2 Bartczak Wiktoria

3 Błaut Szymon

4 Danieluk Marcel

5 Kędroń Szymon

6 Kraska Magdalena

7 Kulpa Agnieszka

8 Mazur Julian

9 Mendel Kalina

10 Mile Andy

11 Milczarek Mateusz

12 Molik Natalia

13 Nawrocki Piotr

14 Polański Dawid

15 Wandzel Oliwia

16 Warzecha Marta

17 Żółtowski Adam

PSP 2 klasa 7a

1. Bernacka Dominika

2. Bramski Jonatan

3. Brzezińska Emilia

4. Ćwiek Zuzanna

5. Dąbrowska Wiktoria

6. Dec Alicja

7. Francuz Alicja

8. Gandziarowska Martyna

9. Hawryluk Kacper

10. Jurek Maksymilian

11. Kozdraś Liliana

12. Lisowski Karol

13. Misiek Mikołaj

14. Pisarkiewicz Daniel

15. Sikora Mateusz

16. Skowronek Emilia

17. Strzelecka Aleksandra

18. Szymkowicz Domminik


Wtorek - ks. Jarosław Karpa --- 3 tydzień godz. 17:00

PSP 1 klasa 7b

1 Bernat Klaudia

2 Ciepiela Natalia

3 Drozd Paweł

4 Hoc Emilia

5 Jonarski Damian

6 Marków Kacper

7 Mordarska Łucja

8 Niewęgłowski Jakub

9 Nycz Aleksandra

10 Pabjanek Nikola

11 Rojek Szymon

12 Rosa Kacper

13 Sikora Natalia

14 Skrzypczak Wiktoria

15 Szybik Weronika

16 Świerk Julia

17 Turski Jan

18 Witkowska Gabriela

19 Wolna Oliwia

20 Wypych Bartosz

21 Zebzda Victoria

PSP 2 klasa 7b

1. Bajor Filip

2. Barczuk Szymon

3. Gawlik Stanisław

4. Głąb Amelia

5. Knysz Krzysztof

6. Kot Kamila

7. Mike Maja

8. Muszyńska Oliwia


Środa - ks. Michał Kaczówka --- 3 tydzień klasa 17:00

PSP 1 klasa 7c

1 Bednarek Jakub

2 Duczkowska Aleksandra

3 Fundeła Kacper

4 Gajos Daria

5 Gądek Mateusz

6 Gnatyk Jakub

7 Jakieła Hanna

8 Jurczyk Michał

9 Kołat Maciej

10 Kozieł Magdalena

11 Łojko Kamila

12 Miążek Jakub

13 Pelc Natalia

14 Pępek Szymon

15 Struś Jakub

16 Szewczyk Mikołaj

17 Wierna Martyna

18 Witwicki Artur

19 Wrona Kamil

20 Zamojski Michał

21 Żuchowicz Szymon

PSP 2 klasa 7a

1. Uchmanowicz Anna

2. Węgiel Tomasz

3. Wiktorska Amelia

4. Wiśniewska Justyna

5. Wojtanowski Igor

6. Zając Dawid

PSP 2 klasa 7 b

1. Piasecka Bianka

2. Popowicz Pola

3. Zapała Michał

4. Zieliński Wojciech


MIESIĘCZNY PLAN SPOTKAŃ PRZYGOTOWUJĄCYCH DO BIERZMOWANIA


Przygotowania do Bierzmowania - klasy 7

Zezwala się kopiować i rozpowszechniać zasoby serwisu Parafii Głuchołazy bez ograniczeń.
Wykonano 2004-2017 PARAFIA GŁUCHOŁAZY