Parafia św. Wawrzyńca w Głuchołazach
Głuchołazy

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wawrzyńca

ul. Kościelna 4
48-340 Głuchołazy

Tel.: 77 439 16 01 - Kancelaria
Tel.: 77 439 16 01 - Proboszcz
Tel.: 77 439 52 23 - Wikariusze
Fax: 77 439 16 01

Sobota, 16 grudzień 2017 r.
23:23:47

Przygotowania do Bierzmowania - klasy 6

Sobota, 30 września 2017

Dom Katechetyczny

Poniedziałek - ks. Tomasz Wieliczko --- 2 tydzień godz. 17:00

PSP 1 klasa 6a

1 Balcerzak Gabriela

2 Broniarski Kamil

3 Budynek Zuzanna

4 Czyżewski Natan

5 Danicka Wiktoria

6 Gąsiorek Aleksandra

7 Gębala Jakub

8 Gracz Julia

9 Gumienny Przemysław

10 Jankowski Damian

11 Jurczyk Jakub

12 Kaczmarczyk Tomasz

13 Lej czak Dawid

14 Lewtak Monika

15 Liro Klaudia

PSP 2 klasa 6a

1. Garnek Mateusz

2. Gąsiorek Natalia

3. Gola Natalia

4. Kobos Aleksandra

5. Konior Wiktoria

6. Krajczyńska Maja

7. Kumar Satyam

8. Nowicki Mikołaj

9. Śnieżek Julia

10. Tabaszewska Paulina

11. Tokarczyk Marcelina

12. Warycki Brajan

13. Zarenkiewicz Arkadiusz


Wtorek - ks. Jarosław Karpa --- 2 tygodnia godz. 17:00

PSP 1 klasa 6b

1 Bajołek Amelia

2 Borecka Julia

3 Buska Amelia

4 Czak Paulina

5 Ćwiczak Adrian

6 Grabowiecki Jakub

7 Kahlert Amelia

8 Kawka Wanessa

9 Kowalska Doriana

10 Kretek Jakub

11 Myszkowska Sandra

12 Pietroczuk Kamil

13 Radoń Weronika

14 Sołtysiak Adrian

15 Studzińska Weronika

PSP 2 klasa 6b

1 Dębowski Dariusz

2 Duda Jakub

3 Giza Grzegorz

4 Hekowski Wojciech

5 Jankowski Paweł

6 Kanarska Martyna

7 Kucharska Natalia

8 Kumala Martyna

9 Majchrzak Jakub

10 Majzel Daniel

11 Mandyna Bartłomiej

12 Mendrychowski Michał

13 Mikołajczyk Aleksander

14 Misiorek Szymon

15 Ostrowski Maciej


Środa - ks. Michał Kaczówka --- 2 tygodnia godz. 17:00

PSP 1 klasa 6a

1. Nogaj Karolina

2. Pabiś Aleksandra

3. Rozkocha Kamil

4. Rozum Paweł

5. Smętek Kamila

6. Sułek Adrian

PSP 2 klasa 6b

1. Pasoń Kevin

2. Prostak Aleksandra

3. Robociński Dawid

4. Sokół Gaia

5. Zając Jakub

PSP 2 klasa 6c

1. Chaszczewicz Marek

2. Ćwiczak Kamil

3. Harasymowicz Piotr

4. Hływa Tymoteusz

5. Homa Natalia

6. Kołodziej Jakub

7. Kot Wiktoria

8. Lasaj Maciej

9. Maluśki Dawid

10. Piaścińska Agnieszka

11. Pluta Piotr

12. Podkomórka Oliwia

13. Prościak Weronika

14. Sobkowicz Krystian

15. Szczygieł Dagmara

16. Świetlikowski Paweł

17. Tomaszewski Kacper

18. Topaczewski Karol

19. Wąsik Paulina


MIESIĘCZNY PLAN SPOTKAŃ PRZYGOTOWUJĄCYCH DO BIERZMOWANIA


Przygotowania do Bierzmowania - klasy 6

Zezwala się kopiować i rozpowszechniać zasoby serwisu Parafii Głuchołazy bez ograniczeń.
Wykonano 2004-2017 PARAFIA GŁUCHOŁAZY