kontakt@parafia-glucholazy.pl

Środa, 20 wrzesień 2017 r.

Niedziela, 27 września 2015

MODLITWA MISYJNA

Ojcze niebieski, oddajemy Twojej opiece nasz dom i wszystko, co posiadamy. Otocz opieką wszystkich domowników i naszych przyjaciół.

Jezu, pozostań z nami na zawsze i przyświecaj swoim przykładem, ucząc prawdziwej mądrości. Oddalaj od nas wszelkie nieszczęścia i niebezpieczeństwa grożące czystości, trzeźwości i jedności w rodzinach naszych. Daj, byśmy z ochotą podejmowali każdą pracę, wykonywali ją jako służbę Bożą i umieli dzielić się jej owocami z bliźnimi naszymi.

Duchu Święty, napełnij nas swoimi darami, a zwłaszcza dobrocią, cierpliwością, łagodnością i umacniaj w nas nadprzyrodzone życie łaski.

Matko Najświętsza, św. Józefie, módl się za naszą rodzinę do Pana naszego, Jezusa Chrystusa. Amen.

PAMIĄTKA MISJI ŚWIĘTYCH PRZEPROWADZONYCH PRZEZ FRANCISZKANÓW PROWINCJI ŚW. JADWIGI

POSTANOWIENIA MISYJNE

O Zbawicielu najdobrotliwszy! Chcę pozostać Tobie wierny, dlatego postanawiam:

1. Każdego dnia rozmawiać z Tobą na modlitwie.

2. W niedziele i święta uczestniczyć we Mszy świętej.

3. Często przystępować do Komunii świętej i Spowiedzi.

4. Czcić Najświętszą Maryję Pannę modlitwą, zwłaszcza odmawiając Różaniec.

5. Życie osobiste, rodzinne i społeczne kształtować według Ewangelii.

O Jezu, łaska Twoja niech mnie wspomaga. Amen.

Najwyższy, chwalebny Boże, rozjaśniaj ciemności mego serca i daj mi, Panie prawdziwą wiarę, niezachwianą nadzieję i doskonałą miłość, zrozumienie i poznanie, abym wypełniał Twoje święte i prawdziwe posłannictwo.

Niech ci Pan błogosławi i niech cię strzeże; niech ci ukaże oblicze swoje i zmiłuje się nad tobą. niech zwróci oblicze swoje ku tobie i niech cię obdarzy pokojem

Św. Franciszek z Asyżu

KontaktNapisz do nasNewsletterMapa serwisuPolityka prywatności