Parafia św. Wawrzyńca w Głuchołazach
Głuchołazy

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wawrzyńca

ul. Kościelna 4
48-340 Głuchołazy

Tel.: 77 439 16 01 - Kancelaria
Tel.: 77 439 16 01 - Proboszcz
Tel.: 77 439 52 23 - Wikariusze
Fax: 77 439 16 01

Środa, 22 listopad 2017 r.
22:58:43

Kolęda 2017

Wtorek, 27 grudnia 2016

27.12.2015. - wtorek - godz. 15:30

1/ Rafał Kubowicz, Piotr Skierczyński

2/ Wojtek Diakowski, Mikołaj Wolny

3/ Mateusz Kubat, Mateusz Winiarski

4/ Tomek Wojdyła, Jakub Malarczyk

28.12.2015.- środa - godz. 15:30

1/ Darek Kubat, Konrad Orzeł

2/ Krzysztof Kiliańczyk, Tomek Chaszczewicz

3/ Kamil Olejarski, Paweł Chaszczewicz

4/ Mateusz Kubat, Maciej Sajdak

29.12.2015. - czwartek - godz. 15:30

1/ Wojtek Diakowski, Hubert Żemła

2/ Rafał Kubowicz, Piotr Harasymowicz

3/ Mateusz Kubart, Krzysztof Kiliańczyk

4/ Piotr Olejarski, Maciej Lasaj

30.12.2015. - piątek - godz.15:30

1/ Darek Kubat, Damian Mikłasz

2/ Maciej Ostrowski, Bruno Wolak

3/ Kacper Tomaszewski, Filip Wolak

4/ Karol Topaczewski, Kamil Ćwiczak

02.01.2016. - poniedziałek - godz.15:30

1/ Maciej Ostrowski, Piotr Skierczyński

2/ Michał Wanicki, Mikołaj Wolny

3/ Mateusz Kubat, Karol Topaczewski

4/ Kacper Tomaszewski, Maciej Lasaj

03.01.2016. - wtorek - godz.15:30

1/ Darek Kubat, Karol Topaczewski

2/ Kamil Ćwiczak, Paweł Chaszczewicz

3/ Krzysztof Kiliańczyk, Piotr Olejarski

4/ Kamil Olejarski, Piotr Harasymowicz

04.01.2016. - środa - godz.15:30

1/ Darek Kubat, Filip Wolak

2/ Maks Alberts, Bruno Wolak

3/ Mateusz Kubat, Kacper Tomaszewski

4/ Bartosz Wypych, Tomek Chaszczewicz

05.01.2016 - czwartek - godz.15:30

1/ Michał Wanicki, Mikołaj Sobierski

2/ Krzysztof Kiliańczyk, Maciej Lasaj

3/ Kamil Ćwiczak, Maciej Ostrowski

4/ Kacper Tomaszewski, Konrad Orzeł

06.01.2016. - piątek - godz.14:30

1/ Maks Alberts, Kuba Malarczyk

2/ Kamil Olejarski, Mikołaj Sobierski

3/ Piotr Olejarski, Maciej Sajdak

4/ Bartosz Wypych, Damian Mikłasz

07.01.2016. - sobota- godz. 13:30

1/ Krzysztof Kiliańczyk, Hubert Żemła

2/ Mateusz Kubat, Kamil Ćwiczak

3/ Rafał Kubowicz, Maciej Ostrowski

4/ Wojtek Diakowski, Maciej Lasaj

08.01.2016 - niedziela - godz.14:30

1/ Maks Alberts, Konrad Orzeł

2/ Kuba Malarczyk, Bartosz Wypych

3/ Mateusz Kubat, Piotr Harasymowicz

4/ Darek Kubat, Mateusz Winiarski

09.01.2016. - poniedziałek - godz.15:30

1/ Maciej Ostrowski, Piotr Skierczyński

2/ Michał Wanicki, Mikołaj Wolny

3/ Darek Kubat, Mateusz Winiarski

4/ Karol Topaczewski, Maciej Lasaj

10.01.2016. - wtorek - godz.15:30

1/ Kamil Ćwiczak, Paweł Chaszczewicz

2/ Piotr i Kamil Olejarscy

3/ Krzysztof Kiliańczyk, Piotr Harasymowicz

4/ Darek Kubat, Karol Topaczewski

11.01.2016. - środa - godz.15:30

1/ Maks Alberts, Bruno Wolak

2/ Bartosz Wypych, Tomek Chaszczewicz

3/ Mateusz Kubat, Kacper Tomaszewski

4/ Darek Kubat, Filip Wolak

12.01.2016. - czwartek - godz.15:30

1/ Michał Wanicki, Mikołaj Sobierski

2/ Krzysztof Kiliańczyk, Maciej Lasaj

3/ Bartosz Wypych, Kamil Ćwiczak

4/ Kacper Tomaszewski, Konrad Orzeł

13.01.2016. - piątek - godz.15:30

1/ Maks Alberts, Kuba Malarczyk

2/ Kamil Olejarski, Mikołaj Sobierski

3/ Piotr Olejarski, Maciej Sajdak

4/ Bartosz Wypych, Mateusz Winiarski

14.01.2016. - sobota - godz.13:30

1/ Rafał Kubowicz, Maciej Ostrowski

2/ Krzysztof Kiliańczyk, Hubert Żemła

3/ Mateusz Kubat, Kamil Ćwiczak

4/ Maks Alberts, Maciej Lasaj

5/ Kacper Tomaszewski, Bruno Wolak

15.01.2016. - niedziela- godz.14:30

1/ Maks Alberts, Konrad Orzeł

2/ Kuba Malarczyk, Maciej Ostrowski

3/ Mateusz Kubat, Piotr Harasymowicz

4/ Adam Szczeliniak, Damian Mikłasz

16.01.2016. - poniedziałek - godz.15:30

1/ Bartosz Wypych, Piotr Skierczyński

2/ Michał Wanicki, Mikołaj Wolny

3/ Paweł Chaszczewicz, Maciej Sajdak

4/ Kacper Tomaszewski, Maciej Lasaj

17.01.2016. - wtorek - godz.15:30

1/ Kamil Olejarski, Piotr Harasymowicz

2/ Piotr Olejarski, Tomek Chaszczewicz

3/ Karol Topaczewski, Paweł Chaszczewicz

4/ Michał Wanicki, Hubert Żemła

18.01.2016. - środa - godz.15:30

1/ Rafał Kubowicz, Filip Wolak

2/ Bartosz Wypych, Bruno Wolak

3/ Maks Alberts, Kacper Tomaszewski

4/ Darek Kubat, Kamil Ćwiczak

19.01.2016. - czwartek - godz.15:30

1/ Bartosz Wypych, Konrad Orzeł

2/ Michał Wanicki, Maciej Sajdak

3/ Darek Kubat, Tomek Chaszczewicz

4/ Maciej Lasaj, Paweł Chaszczewicz

20.01.2016. - piątek- godz.15:30

1/ Kuba Malarczyk, Mateusz Winiarski

2/ Maks Alberts, Maciej Lasaj

3/ Krzysztof Kiliańczyk, Kamil Ćwiczak

4/ Rafał Kubowicz, Karol Topaczewski

21.01.2016. - sobota - godz.13:30

1/ Wojtek Diakowski, Bruno Wolak

2/ Maciej Ostrowski, Filip Wolak

3/ Rafał Kubowicz, Krzysztof Kiliańczyk

4/ Piotr Olejarski, Paweł Chaszczewicz

5/ Kamil Olejarski, Tomek Chaszczewicz

22.01.2016. - niedziela - godz.14:30

1/ Adam Szczeliniak, Hubert Żemła

2/ Mateusz Kubat, Piotr Harasymowicz

3/ Kuba Malarczyk, Michał Wanicki

4/ Karol Topaczewski, Konrad Orzeł

23.01.2016. - poniedziałek - godz.15:30

1/ Rafał Kubowicz, Mateusz Winiarski

2/ Kamil i Piotr Olejarscy

3/ Karol Topaczewski, Piotr Skierczyński

4/ Bartosz Wypych, Damian Mikłasz

24.01.2016. - wtorek - godz.15:30

1/ Darek Kubat, Damian Mikłasz

2/ Kamil Czwiczak, Piotr Harasymowicz

3/ Maciej Ostrowski, Mikołaj Sobierski

4/ Paweł Chaszczewicz, Tomek Chaszczewicz

25.01.2016. - środa - godz.15:30

UZUPEŁNIENIA

Kolęda 2017

Zezwala się kopiować i rozpowszechniać zasoby serwisu Parafii Głuchołazy bez ograniczeń.
Wykonano 2004-2017 PARAFIA GŁUCHOŁAZY