kontakt@parafia-glucholazy.pl

Środa, 20 wrzesień 2017 r.

Duchowe pielgrzymowanie w diecezji. Strona internetowa pielgrzymki

Piątek, 05 sierpnia 2016
Duchowe pielgrzymowanie w diecezji. Strona internetowa ...

Zachęcamy do duchowego pielgrzymowania np. poprzez odmawianie codziennie w parafii przed lub po liturgii Koronki do Bożego Miłosierdzia w duchowej łączności z pielgrzymami.

Zaproszenie to skierujmy także do osób, które są dotknięte cierpieniem i chorobą. "Akcenty pielgrzymkowe" powinny być obecne także w liturgii parafialnej w poszczególne dni pielgrzymki.

Pomocne w tym mogą być materiały zawarte w książeczce: "Od źródeł Chrztu i Miłosierdzia. Materiały duszpasterskie na pielgrzymkę", która zostały dostarczone do wszystkich parafii.

Dodatkowe materiały, a także inne cenne informacje dostępne są i będą na bieżąco udostępniane na stronie internetowej pielgrzymki:

www.pielgrzymka-opolska.pl.

Zapraszamy na tę stronę księży a za ich pośrednictwem także wiernych z naszych parafii.

KontaktNapisz do nasNewsletterMapa serwisuPolityka prywatności

Duchowe pielgrzymowanie w diecezji. Strona internetowa pielgrzymki