kontakt@parafia-glucholazy.pl

Czwartek, 21 wrzesień 2017 r.

Czwartek, 03 grudnia 2015
Beatyfikacja pierwszych polskich misjonarzy-męczenników

Beatyfikacja pierwszych polskich misjonarzy-męczenników. W najbliższą sobotę odbędzie się beatyfikacja polskich męczenników franciszkańskich: o. Zbigniewa Strzałkowskiego i o. Michała Tomaszka.

Wiemy już, że będzie można obejrzeć transmisję beatyfikacji pierwszych polskich misjonarzy-męczenników: o. Zbigniewa Strzałkowskiego i o. Michała Tomaszka. Telewizja Polska przeprowadzi bezpośrednią relację z uroczystości na dwóch kanałach: TVP Regionalna i TVP Polonia. Początek transmisji w sobotę 5 grudnia o godz. 16.00.

Ci, którzy nie posiadają odbiorników telewizyjnych, będą mogli zobaczyć to historyczne wydarzenie w internecie na www.tvpstream.tvp.pl

Przed transmisją i po niej Telewizja Polska planuje studio na żywo. Z red. Joanną Ładzińską-Molak rozmawiać będą: o. Jan Maria Szewek, rzecznik krakowskiej prowincji franciszkanów i red. Krzysztof Tadej, reżyser nowego filmu o męczennikach "Życia nie można zmarnować".

HISTORIA MISJI FRANCISZKAŃSKIEJ W PERU - http://meczennicy.franciscans.eu/historia-misji-franciszkanskiej-w-peru

KontaktNapisz do nasNewsletterMapa serwisuPolityka prywatności