Intencje Mszalne 04.11.2018 - 11.11.2018

11 listopada 2018

04.11.2018 - NIEDZIELA - XXXI-a ZWYKŁA.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za †† Członkinie i Członków Róż Różańcowych, oraz o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla wszystkich związanych z Żywym Różańcem i dla Księży i Sióstr związanych z naszą Parafią.

9:00

W intencji †† i żyjących PARAFIAN.

10:30

Za †† Józefa i Helenę Adamczyk w 40 roczn. śmierci i † Józefa.

12:00

ZBIOROWA:

Za †† Teofila i Władysława Witas i za † Jerzego Rudeckiego.

Za † Stanisławę Gogolewską w 1 roczn. śmierci.

Za † Adriannę Kawkę w 1 roczn. śmierci.

Za † Genowefę Studzienną i za †† Jej Rodziców i Teścia.

Za † Andrzeja Szlachta w 30 dniu po śmierci.

Za † Zdzisława Fastnacht w 30 dniu po śmierci.

Za † Franciszka Kosal w 30 dniu po śmierci.

Za † Irenę Nowakowską w 2 roczn. śmierci.

Za † Syna Piotra Gęgotek w 6 roczn. śmierci.

Do MB NP. z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Syna z okazji Urodzin.

Za †† Marię, Aleksandra i Grzegorza Pielak.

Za † Teofilę Szymkowicz.

17:15

RÓŻANIEC za †† polecanych w wypominkach.

18:00

Za †† polecanych w wypominkach.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za † Józefa Machate w 9 roczn. śmierci.

11:30

Za †† Rodziców Stefanię i Marcelego, Brata Piotra, †† Teściów Stanisławę i Antoniego i Braci Andrzeja i Janusza.

05.11.2018 - Poniedziałek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za †† Marię i Antoniego Wiatr i za †† Marię i Michała Drab i za †† z Rodzin z obu stron.

17:15

RÓŻANIEC za †† polecanych w wypominkach.

18:00

Za †† polecanych w wypominkach.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za † Ewę Głuszek w 12 roczn. śmierci oraz za †† Rodziców z obu stron, Dziadków i Babcie.

06.11.2018 - Wtorek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Zofii Struzik z okazji kolejnej Rocznicy Urodzin.

2/ Za †† Rodziców z obydwu stron i za wszystkich †† z Rodziny Olejnik.

17:15

RÓŻANIEC za †† polecanych w wypominkach.

18:00

Za †† polecanych w wypominkach.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za †† Jana Daszyńskiego, Ojca Władysława Stańko, †† Halinę, Wandę i Jana Baran.

07.11.2018 - Środa.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ O Boże Błog. zdrowie i Dary Ducha Św. dla Anety Michałek.

2/ Za †† Genowefę Pietraszko od Rodzin - Majdak, Siembida i Czieczerow.

17:15

RÓŻANIEC za †† polecanych w wypominkach.

18:00

Za †† polecanych w wypominkach.

Za †† Czcicieli MB NP. w naszej Parafii i NOWENNA.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za † Cecylię Bujak w 1 roczn. śmierci.

08.11.2018 - Czwartek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za † Halinę Rożek - od Rodziny z Boleścina.

8:00

ADORACJA - do godz. 10:30.

16:30

SZKOLNA: Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. Błog., opiekę Anioła Stróża dla Szymona Kowal z okazji 8-ych Urodzin i dla całej Rodziny.

17:15

RÓŻANIEC za †† polecanych w wypominkach.

18:00

Za †† polecanych w wypominkach.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za †† Zdzisławę i Arkadiusza Kowalczyk.

09.11.2018 - Piątek - Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za † Halinę Rożek - od Rodziny z Świebodzic.

18:00

1/ Za † Żonę Halinę Tomaszewską i za †† z Rodziny.

2/ Za † Leona Studziennego w 15 roczn. śmierci, za †† Jego Rodziców Helenę i Józefa oraz za † Marię Rogoza. - Od Janiny.

18:30

DROGA KRZYŻOWA ULICAMI MIASTA.

10.11.2018 - Sobota - Św. Leona Wielkiego.

7:30

1/ Za †† Domicelę, Michalinę, Kazimierę, Bronisławę, Michała, Jana, Feliksa i Mieczysława.

2/ Za †† Rodziców Mariana i Janinę oraz za †† Syna i Brata Jana i † Bratanicę Martę Wesołowskich.

16:30

KŁ. GIMNAZJALNY: Nabożeństwo poetycko-muzyczne, "JUTRZENKA WOLNOŚCI"

17:15

ADORACJA i okazja do spowiedzi.

18:00

Za † Mamę Stanisławę Gondek w 10 roczn. śmierci.

W modlitwie wiernych: W int. Rocznego Dziecka - Jana Powirskiego.

11.11.2018 - NIEDZIELA - XXXII-a ZWYKŁA. 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Dzieci, Wnuków i Prawnuków - od Mamy Ireny.

9:00

O zdrowie i Boże Błogosławieńtwo dla Ks. Zbigniewa - od Rodziny.

10:30

UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA z okazji 100-ej Rocznicy Odzyskania Niepodległości w INTENCJI NASZEJ OJCZYZNY

12:00

1/ W intencji Dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu, Ich Rodziców i Chrzestnych.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Bożeny i Zygfryda z okazji 40-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

17:15

RÓŻANIEC w intencjach naszej OJCZYZNY.

18:00

Za † Jana Filus w 7 roczn. śmierci i za † Stanisława Sowę.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za † Kazimierę Skolik w 1 roczn. śmierci.

11:30

Za † Marię Burgier-Witczak w 3 roczn. śmierci.