Ogłoszenia duszpasterskie 10.06.2018 - 16.06.2018

10 czerwca 2018

10.06.2018 - NIEDZIELA - X-a ZWYKŁA.

Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w procesjach Oktawy Bożego Ciała. Szczególne dzięki Mamom, które przyprowadzały swoje dzieci.

Dzisiaj - zapraszamy na nabożeństwo ku czci NSPJ o godz. 17:30.

Nadal też w miesiącu czerwcu o tej samej porze - codziennie zapraszamy wszystkich na nabożeństwo ku czci NSPJ.

13.06.2018 - Środa - św. Antoniego z Padwy.

O godz. 17:00 - na kolejną katechezę dla dorosłych - zaprasza Ks. Tomasz.

Na nabożeństwo - zapraszamy 15 minut wcześniej - NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

W tym tygodniu na spotkania przed Bierzmowaniem przychodzą w swoich grupach uczniowie klas VII-ych.

14.06.2018 - Czwartek - Bł. Michała Kozala.

Od godz. 8:00 do 10:30 - ADORACJA.

O godz. 16:00 - spotkanie Marianek.

O godz. 16:30 - Msza św. dla wszystkich DZIECI.

15.06.2018 - Piątek.

O godz. 18:00 - Msza św. od Grupy Szkaplerznej.

16.06.2018 - Sobota.

W Nowym Świętowie - o godz. 12:00 - Msza św. z okazji 50-ej Rocznicy Przyjęcia Święceń Kapłańskich przez Ks. Prałata Tomasza.

Na Górze św. Anny - pielgrzymka Przyjaciół Misji i Ziemi Świętej.

O godz. 16:00 - na Górze Chrobrego przy kościółku św. Anny - Msza św. dla HARCERZY.

Ogłoszenia dodatkowe.

Jak zawsze zachęcamy do nabywania i czytania katolickiej prasy. W "Małym Gościu" - znajdziemy wkładkę poświęconą Mistrzostwom Świata w piłce nożnej. Możemy sobie także nabyć książeczkę pt.: "Jak świętować niedzielę" - cena - 3 zł.

Jeszcze dzisiaj - można sobie zamówić różaniec w cenie 20 zł.- z relikwiami św. Joanny Beretty Molli - dla siebie lub na prezent. Do różańca jest dołączony certyfikat potwierdzający autentyczność relikwii Świętej - podpisany przez Giannę Emmanuelę, uratowaną córkę św. Joanny. Różaniec można zobaczyć i zamówić w zakrystii.

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na prace prowadzone w naszej Parafii.

Przy wyjściu z kościoła będziemy mieli okazję złożyć ofiarę Wolontariuszom z Nysy na potrzeby Hospicjum. Za te ofiary także Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę - przy wyjściu z kościoła będzie okazja do złożenia ofiary do puszki na Wydział Teologiczny w Opolu.

W naszej modlitwie w intencji Parafii chcemy rozważać piątą tajemnicę części bolesnej "Śmierć Pana Jezusa na Krzyżu"

Przed nami czas PIELGRZYMEK. w dniu 24.czerwca (koszt-28 zł.), także na pieszą 23/24. czerwca z zaznaczeniem formy powrotu.

Możemy także zapisywać się na Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 16.lipca. (w drodze powrotnej będziemy chcieli nawiedzić kościół św. Anny w Oleśnie z racji obchodzonego tam Jubileuszu 500-Lecia) - koszt 40 zł.

W zakrystii nadal - ciągle jeszcze są do odebrania zdjęcia z I-ej Komunii.

W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności:

Grzegorz Woźniak, lat 51.

Maria Prószyńska, lat 66.

Jerzy Matula, lat 64.

Kazimierz Wiśniewski, lat 63.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...