Św. Wawrzyńca - Patrona naszego kościoła i naszej Parafii

28 lipca 2018

10.08.2018 - Św. Wawrzyńca - Patrona naszego kościoła i naszej Parafii

ZACHĘCAMY do uczestnictwa we Mszy świętej i do ADOROWANIA PANA JEZUSA obecnego w Najświętszym Sakramencie - przez cały dzień - od godz. 8:00 do 18:00.

Godz. 18:00 - uroczysta Msza Święta w intencji zmarłych i żyjących PARAFIAN, naszych Gości i wszystkich Dobrodziejów.

12.08.2018 - NIEDZIELA ODPUSTOWA.

Kazania będzie nam głosił O. Franciszkanin z Wspólnoty z Lasku Prudnickiego.

O godz. 12:00 - zostanie odprawiona uroczysta suma odpustowa ku czci św. Wawrzyńca z udziałem Księży naszego Dekanatu w intencji naszej parafialnej Wspólnoty, naszych Gości i wszystkich Dobrodziejów. Po Mszy św. będzie miała miejsce procesja z Panem Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie wokół naszego kościoła. Do udziału w tej procesji zapraszamy wszystkich Parafian. Prosimy o przygotowanie baldachimu i sztandarów.

Z racji Odpustu - w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. na Górze Chrobrego.

Po uroczystej Sumie - Centrum Kultury w naszym mieście zaprasza nas na JARMARK WAWRZYŃCOWY - na Placu przy Murach Obronnych...

OKAZJA DO SPOWIEDZI:

10.08.2018 - piątek - od godz. 16:00.

11.08.2018 - sobota - od godz. 16:00.