Ks. mgr Edward Cichoń

1 sierpnia 1996

Ks. mgr Edward Cichoń

Data święceń: 1974-04-28

Pełnione funkcje:

1996-08-01 - nadal - proboszcz - Głuchołazy, św. Wawrzyńca

2014-09-29 - nadal - dziekan - Głuchołazy

2012-03-06 - nadal - dekanalny duszpasterz katechetów i animatorów - Głuchołazy

1974-07-12 - 1977-09-10 - wikariusz - Opole, Matki Boskiej Bolesnej i św. Wojciecha

1977-09-10 - 1978-01-31 - wikariusz - Osowiec-Węgry, św. Józefa Robotnika

1978-01-31 - 1981-08-27 - wikariusz - Kędzierzyn-Koźle, św. Zygmunta i św. Jadwigi Śląskiej

1981-08-27 - 1983-08-22 - wikariusz - Nysa, św. Jakuba Apostoła i św.Agnieszki

1983-08-22 - 1983-09-17 - wikariusz ekonom - Jełowa, św. Bartłomieja

1983-09-17 - 1996-08-01 - proboszcz - Jełowa, św. Bartłomieja

Tytuły honorowe:

1999-04-16 - radca duchowny

1996-08-23 - dziekan honorowy