Intencje Mszalne 29.09.2019 - 06.10.2019

29 września 2019

29.09.2019 - NIEDZIELA -XXVI-a ZWYKŁA.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za † Męża Michała, za †† Rodziców i Rodzeństwo z obu stron i za †† z Rodziny Oszytko i Rak.

9:00

Do B. Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Władysława Kamińskiego i za †† z Rodziny Kamińskich.

10:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., zdrowie dla Michała i Zofii z okazji Ich Urodzin i dla całej Rodziny.

12:00

1/ W intencjach Ojca Św. Franciszka i naszej Ojczyzny za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II - od Jasn. Rodziny Róż.

2/ Za † Marka Kuś - od kochanych przyjaciół Szymona i Kasi.

17:30

NABOŻEŃSTWO POPOŁUDNIOWE.

18:00

Za † Męża Leszka Kozickiego w 2 roczn. śmierci.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za †† Rodziców Marię i Stanisława Wójtowicz, † Brata Antoniego i za wszystkich †† z Rodzin Wójtowicz i Sobota.

11:30

Za † Michała Przedwojewskiego oraz za †† Rodzeństwo i za †† Rodziców z obydwu stron.

30.09.2019 - Poniedziałek - Św. Hieronima.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

Za † Męża Jana Kózka, † Wnuka Artura, †† Braci Władysława i Józefa i za †† Rodziców z obu stron.

18:00

Za † Ojca Chrzestnego Ireneusza Berdechowskiego w 30 roczn. śmierci.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., zdrowie dla Magdaleny i Łukasza z okazji Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

01.10.2019 - Wtorek - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Za †Alfonsa Szczeblowskiego i za ††Zofię i Radosława - od Rodziny Suchorabskich.

2/ Za † Józefa Łysek - od Cieleckich ze Skrzynki.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE - klasy trzecie.

18:00

ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH PLECANYCH:

Za † Józefę Bomba - od Andrzeja i Urszuli Biernat z Andrychowa.

Za † Grzegorza Leszko w 30 dniu po śmierci.

Za † Nelidę Podgórską.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za †† Rodziców Franciszka i Mariannę Rużyła i za † Córkę Janinę.

02.10.2019 - Środa - Św. Aniołów Stróżów.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

1/ Za † Babcię Eufemię w 2 roczn. śmierci i † Dziadka Piotra w 26 roczn. śmierci.

2/ Za †† Rodziców Juliana i Annę Krawiel i za †† Siostry Helenę i Jadwigę i Szwagrów.

14:00

ROZPOCZĘCIE ADORACJI w kościele Gimnazjalnym.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE - klasy czwarte i piąte - i NOWENNA.

18:00

Ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb.

O łaskę zdrowia, B. Błog. i opiekę Matki Bożej dla Synów Czesława i Stanisława.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

O Bożą opiekę i Dary Ducha Św. dla Heleny Pokrywki w 40-ą Roczn. Ślubów zakonnych oraz dla Syna Mariusza, Wiesława, Wnuczka Pawła i Ich Rodzin - od Mamy.

03.10.2019 - Czwartek.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:00

NABOŻEŃSTWO PIERWSZOCZWARTKOWE

7:30

Za † Ojca Dariusza Piotra Lewandowskiego i za † Dziadka Franciszka Zajkowskiego

8:00

ADORACJA do godz. 10:30.

16:30

SZKOLNA: Za †† Rodziców Józefę i Jana oraz za † Męża, †† Braci, † Ciocię Rozalię i † Wujka Edwarda.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE - klasy szóste

18:00

1/ Za †† Rodziców Anielę i Władysława, Brata Zdzisława, Bratową Irenę z Rodziny Nowak oraz za †† Władysławę, Wojciecha i Marię Stefańską.

2/ W intencji naszego Stowarzyszenia Dobroczynnego - z podz. Panu Bogu za wszystkie lata działalności i o B. Błog. dla wszystkich Członków - jako nasze parafialne podziękowanie....

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

Za †† Józefa i Marię Łysek - od Cieleckich ze Skrzynki.

04.10.2019 - Piątek - Św. Franciszka z Asyżu.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:00

NABOŻEŃSTWO PIERWSZOPIĄTKOWE.

7:30

PIERWSZOPIĄTKOWA I PIERWSZOSOBOTNIA - od Jasn. Rodziny Róż.

9:00

Kł. Gimnazjalny:

Ku czci Św. Franciszka w intencji Czcicieli i †† i żyjących PARAFIAN.

16:30

Dla przygotowujących się do BIERZMOWANIA: Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., zdrowie dla całej Rodziny Marcinek.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE - klasy siódme i ósme.

18:00

Za †† Rodziców Zofię i Jana Król, †† Reginę i Wiesława Robak, †† Rodziców Ludwikę i Zdzisława Kołat oraz za † Józefa Kołat.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

19:00

DLA MŁODZIEŻY: Za †† Helenę, Jana, Konrada i Tomka Łojko i za †† z Rodziny.

05.10.2019 - Sobota - Św. Faustyny.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:00

NABOŻEŃSTWO PIERWSZOSOBOTNIE.

7:30

Za †† Teściów i Męża: Helenę, Władysława i Jana Wilczyńskich.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE - dla RODZIN.

18:00

1/ Za †† Rodziców Teofilę i Józefa i za †† Rodzeństwo.

2/ Za † Zdzisława Fastnacht w 1 roczn. śmierci.

06.10.2019 - NIEDZIELA - XXVII-a ZWYKŁA.

Kościół Parafialny pw. św. Wawrzyńca

7:30

W int. Róż Różańcowych, Ich Rodzin oraz Księży i Sióstr związanych z naszą Parafią i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

9:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., zdrowie dla Haliny i Antoniego Majchrzak z okazji 50-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

10:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog., zdrowie dla Danuty i Czesława Wolak z okazji 40-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

12:00

ZBIOROWA: - na osobnej kartce.

Za † Józefę Bomba - od Krystyny Biernat.

Za † Genowefę Studzienną, Jej Rodziców i Teścia Leona.

Za †† Władysławę i Stanisława Tompalskich.

Za † Marka Kuś, † Marię i Stefana Kuś, †† Marię i Michała Basłaj i † dr Grzegorza.

Za † Jana Wróbel w 2 roczn. śmierci.

Za † Marię Jankowską w 2 roczn. śmierci, †† Rodziców Jana i Ludwikę, Teściów Piotra, Anielę i Apolonię oraz † Kuzynkę Gienię.

Za † Halinę Solecką i za †† z Rodziny.

Za † Antoniego Bryk w 30-ym dniu po śmierci.

Za † Jana Włosek w 30-ym dniu po śmierci.

Za † Józefa Olczyka w 30-ym dniu po śmierci.

Za † Ewę Dołbizno - od Sąsiadów.

Za † Męża Antoniego Kubiszyn oraz †† Rodziców Wacławę i Stanisława Sęk.

17:15

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE - dla RODZIN.

18:00

Za † Stanisława Pulaka w 4 roczn. śmierci.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

O B. Błog., opiekę NMP i zdrowie w Rodzinie Czesławy i Ryszarda Dubińskich.

11:30

Za ††Męża Tadeusza, Syna Krzysztofa i za †† z całej Rodziny.