Intencje Mszalne 14.04.2019 - 21.04.2019

14 kwietnia 2019

14.04.2019 - NIEDZIELA - PALMOWA.

7:30

1/ Za †† Rodziców Marię i Juliana Łysek i za †† Rodzeństwo Urszulę i Jana oraz za †† z Rodziny.

2/ Za † byłego Ks. Proboszcza - Wiktora Krawczyka - w 30 dniu po śmierci - Int. od nas Księży i Pani Eleonory.

9:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Leona Grubiaka z okazji 92-ej Roczn. Urodzin i dla całej Rodziny oraz za † Marię Grubiak w 5 roczn. śmierci i za †† Rodziców z obu stron.

10:15

POŚWIĘCENIE PALM i UROCZYSTA PROCESJA WOKÓŁ NASZEGO KOŚCIOŁA.

10:30

Za † Męża Józefa w 18 roczn. śmierci, za †† Rodziców z obu stron.

W modlitwie wiernych: Za † Córkę Aleksandrę Siekierka.

12:00

W intencji Dzieci przyjmujących Chrzest Św. Ich Rodziców i Chrzestnych.

17:00

NABOŻEŃSTWO. GORZKICH ŻALI i kazanie pasyjne.

18:00

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Małgorzaty i Mariusza z okazji 20-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny, oraz w intencji Córki Mai o pomoc w nauce i Dary Ducha Świętego.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za †† Rodziców Marię i Mieczysława Działabij i za †† z Rodziny.

11:30

Za † Franciszka Skolika w 1-ą roczn. śmierci i za † Jego Żonę Kazimierę i za † Mariannę Rużyła w 1 roczn.śmierci.

W modlitwie wiernych: W int. rocznego Dziecka - Alexa Pryt, Jego Rodziców i Chrzestnych.

15.04.2019 - Poniedziałek.

7:30

1/ Za † Ryszarda Miazgę - od Sąsiadów.

2/ Za † Alfonsa Szczeblowskiego - od Rodziny Stach.

18:00

1/ Od Grupy Szkaplerznej: W intencji Ks. Michała z okazji Urodzin.

2/ Za † Andrzeja Żurek - od Stanisława Żurek.

16.04.2019 - Wtorek.

7:30

1/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Henryka z okazji 83-ej Rocznicy Urodzin i dla całej Rodziny.

2/ Za † Andrzeja Żurek - od Stanisławy i Bolesława Ruman z Rodziną z Olszany.

18:00

1/ Za † Marka Kuś i za †† Dziadków: Marię i Michała oraz Marię i Stefana, a także za † Doktora Grzegorza.

2/ Za † Henryka Grub.

17.04.2019 - Środa.

7:30

1/ Za † Córkę Janinę Szal w 1 roczn. śmierci i za † Wnuka Bogdana i za †† z Rodziny.

2/ Za † Ryszarda Miazga - od Ireny Ott Czanderna z Kończyc Wielkich.

18:00

1/ Ku czci MB NP. w intencjach naszych podziękowań i próśb i NOWENNA.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Joanny i Tomasza Wojdyła z okazji 21 Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

18.04.2019 - WIELKI CZWARTEK.

18:00

UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ.

1/ W intencji †† i żyjących PARAFIAN.

2/ Za †† Księży Edwarda Kołodennego i Arkadiusza Nogielskiego.

3/ W intencjach SZAFARZY naszej Parafii, Służby Liturgicznej i Wszystkich pracujących w naszych kościołach.

4/ W intencjach Księży i Sióstr - zmarłych i żyjących - związanych z naszą Parafiią, wywodzących się z niej, tych którzy tutaj pracowali, tych którzy pracują i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

19.04.2019 - WIELKI PIĄTEK.

DROGA KRZYŻOWA i ADORACJA przez cały dzień

15:00

KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.

15:30

DROGA KRZYŻOWA i ADORACJA KRZYŻA dla wszystkich DZIECI.

17:30

DROGA KRZYŻOWA.

UROCZYSTA LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

Około godz. 20:00 - procesja do BOŻEGO GROBU w kościele Gimnazjalnym.

TAM OKAZJA DO ADORACJI DO 23:00.

OD GODZ. 21:30 - do ADORACJI ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ i KANDYDATÓW do BIERZMOWANIA.

20.04.2019 - WIELKA SOBOTA.

19:00

UROCZYSTA LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ:

1/ W intencji †† i żyjących PARAFIAN, naszych Gości i Dobrodziejów.

2/ Za † Mariannę Zagawa w 16 roczn. śmierci i za † Męża Władysława Zagawa w 12 roczn.

3/ Za † Anielę Janocha w 1 roczn. i za † Jana w 21 roczn.

4/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Teresy i Ryszarda Studzińskich z okazji 40-ej Rocznicy Ślubu i dla Synów, Synowych i Wnuków.

21.04.2019 - NIEDZIELA - WIELKANOC.

6:00

UROCZYSTA PROCESJA REZUREKCYJNA z kościoła Gimnazjalnego i Msza św. o ZMARTWYCHWSTANIU PANA JEZUSA.

1/ W intencji †† i żyjących PARAFIAN, naszych Gości i Dobrodziejów.

2/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Kazimiery z okazji Urodzin.

3/ Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Izabeli i Edwarda Zych z okazji 30-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny - intencja od Mamy.

9:00

Za †† Rodziców Annę i Andrzeja.

10:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Ewy i Mieczysława z okazji 25-ej Rocznicy Ślubu i dla całej Rodziny.

12:00

W intencji Dzieci przyjmujących Chrzest Św. i Rocznicowych (Marcin Ilnicki i Zuzanna Boguska) oraz Ich Rodziców i Chrzestnych.

17:30

NIESZPORY WIELKANOCNE.

18:00

Za †† Kazimierę i Wacława Pycyk.

Kościół Gimnazjalny pw. św. Franciszka z Asyżu

10:00

Za †† Rodziców Annę i Karola Grubiak i za †† Dziadków z obu stron.

11:30

Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. Błog. i zdrowie dla Emilki Rogalskiej z okazji 10-ych Urodzin i dla całej Rodziny.