Inni księża w Głuchołazach

1 lutego 1989

Ks. Jan Borowiec

Data święceń: 1966.06.19

Pełnione funkcje:

2000-08-16 - nadal - kapłan emeryt - Głuchołazy, św. Wawrzyńca


Ks. Kazimierz Grabowiecki

Data święceń: 1954.06.20

Pełnione funkcje:

1993-08-29 - nadal - kapłan emeryt, rezydent w parafii - Głuchołazy, św. Wawrzyńca

1954-08-01 - 1955-11-01 - wikariusz - Kędzierzyn-Koźle, św. Zygmunta i św. Jadwigi Śląskiej

1955-11-01 - 1956-08-01 - wikariusz - Krapkowice-Otmęt, Wniebowzięcia NMP

1956-08-01 - 1973-08-28 - proboszcz - Trzebina, Wniebowzięcia NMP

1973-08-28 - 1973-10-10 - wikariusz ekonom - Nowy Świętów, Chrystusa Króla

1973-10-10 - 1984-08-25 - proboszcz - Nowy Świętów, Chrystusa Króla

1984-08-25 - 1984-10-11 - administrator - Zabrze Biskupice, św. Jana Chrzciciela

1984-10-11 - 1986-08-27 - proboszcz - Zabrze Biskupice, św. Jana Chrzciciela

1987-02-15 - 1988-10-08 - administrator - Grobniki, Ścięcia św. Jana Chrzciciela

1988-10-08 - 1993-08-29 - proboszcz - Grobniki, Ścięcia św. Jana Chrzciciela